+359 (0)2 997 70 72[email_protected]
Сбогом, I Д клас – здравей, II клас!

На 1 юни 2026 год. се проведе тържеството „Сбогом, I Д клас – здравей, II клас!“. В празнична и емоционална атмосфера първокласниците отбелязаха успешното завършване на своята първа учебна година.
С много усмивки, песни, стихове и настроение учениците показаха колко много са научили през годината и споделиха радостта си със своите учители, родители и гости. Тържеството беше изпълнено с вълнение, гордост и благодарност към всички, които бяха част от техния първи училищен път.

Под ръководството на своя класен ръководител г-жа Цветелина Пъшева и заедно с г-ца Изабела Михайлова децата израснаха, научиха своите първи важни уроци и направиха уверени стъпки в света на знанието. С много търпение, грижа и всеотдайност двете учителки помогнаха на учениците да се превърнат в по-уверени, любознателни и отговорни личности.
Първата учебна година остави незабравими спомени, нови приятелства и ценни уроци. С увереност и ентусиазъм децата казаха „довиждане“ на първи клас и отправиха поглед към новите предизвикателства, които ги очакват във втори клас.
Пожелаваме на всички ученици весела, безгрижна и изпълнена с много приключения лятна ваканция!

